Dino park a ZOO - Košice

 

Dino

 

Unikátny zábavný park s množstvom prehistorických dinosaurov. Vedľa paleontologicky verných modelov sa žiaci a študenti môžu zoznámiť s informáciami o jednotlivých
druhoch, o vývoji života na Zemi, pohyboch kontinentov a podobne.

3D kino je v cene vstupenky

 

Nyíregyháza - Maďarsko

 

Madar

 

ZOO PARK - TROPICÁRIUM – PODMORSKÝ SVET   

ZOO- TROPICÁRIUM a PODMORSKÝ SVET je možnosť kombinovať  s kúpaním v bazénoch s tobogánmi v TK SÓSTÓ.

 

 

PARÍŽ - Versailles

 

Pariz

 

 

Kráľovský zámok Versailles a jeho nádherné záhrady navštívi ročne množstvo turistov, ktorí obdivujú majstrovstvo remeselníkov a myšlienku jeho tvorcu, kráľa Ĺudovíta 14. Dominanta Paríža-Eiffelovka nás prekvapí svojou veľkosťou a sme pred dilemou ,čo je teraz krajšie? Rozhodnete sami.

 

 

 

KRAKOW - Oswiecim

 

Krakow

 

Poznávací zájazd hlavným mesta Malopoľského vojvodstva, miesta vrážd a utrpenia – Oswiencim + doprava luxusným klimatizovaným autobusom + osvedčená kvalita + poľský sprievodca v Oswiencime a slovensky sprievodca počas celého zájazdu.

 

 

BENÁTKY

 

Benatky

 

Benátky -postavené na drevených pilieroch -zapísané v zozname svetového dedičstva UNESCO. Určite Vás nadchne svojimi prekrásnymi historickými pamiatkami ale aj zvláštnym každodenným životom na vode.

 

 

RÍM - VATIKÁN

 

Benatky

 

Rím - večné mesto, ktoré sa rozkladá za 7 pahorkoch s 2 000 ročnou históriou. Turisti zo všetkých krajín tu prichádzajú obdivovať zručnosti starých majstrov ako Michelangela, Vinciho, Berniniho. Uličky plné života Vás lákajú vôňou pizze a špagiet.

 

 

LONDÝN

 

Londýn

 

Londýn-mesto prvých manufaktúr - svetových univerzít -prekrásnych pamiatok-múzeí -galérii-módy.V múzeu Mme Thussaud na nás čakajú mnohé známe osobnosti. Ponorme sa do atmosféry dávnych čias.

 

 

 

BERLÍN - Tropical Islands

 

Berlin

 

Poznávací zájazd s návštevou hlavnej metropoly Nemecka + doprava luxusným klimatizovaným autobusom + dobrý štandard ubytovania s raňajkami + sprievodca CK. V Berlíne vyjdeme na 365m vysokú televíznu vežu Fernsehturm, prejdeme sa najznámejším berlínskym bulvárom "Unten den Linden". Odfotíme sa pod Branderburskou bránou a pozrieme si Potsdamer Platz s modernou architektúrou a zvyškami berlínskeho múru a nezabudneme ani na nákupy na Kürfustendamm. Osviežením bude návšteva do Tropical Islands.

 

KRAKOW - Oswiecim - Wielicka

 

Krakow

 

Zámok Wawel -chutné jedlo - neopakovateľná atmosféra- to robí z kráľovského a študentského mesta Krakowa -očarujúce mesto. Príjemné posedenie pri káve a známom zákusku syrnik v útulných kaviarničkách a terasách -pozorovanie ruchu hemžiaceho sa námestia - sa stane nezabudnuteľným zážitkom pre zúčastnených. Soľná baňa nás uchváti krásou svojich zákutí a tajomstiev.

 

Informačný formulár