PARÍŽ - Versailles

 

Pariz

 

 

Kráľovský zámok Versailles a jeho nádherné záhrady navštívi ročne množstvo turistov, ktorí obdivujú majstrovstvo remeselníkov a myšlienku jeho tvorcu, kráľa Ĺudovíta 14. Dominanta Paríža-Eiffelovka nás prekvapí svojou veľkosťou a sme pred dilemou ,čo je teraz krajšie? Rozhodnete sami.

 

 

 

KRAKOW - Oswiecim

 

Krakow

 

Poznávací zájazd hlavným mesta Malopoľského vojvodstva, miesta vrážd a utrpenia – Oswiencim + doprava luxusným klimatizovaným autobusom + osvedčená kvalita + poľský sprievodca v Oswiencime a slovensky sprievodca počas celého zájazdu.

 

 

 

BENÁTKY

 

Benatky

 

Benátky -postavené na drevených pilieroch -zapísané v zozname svetového dedičstva UNESCO. Určite Vás nadchne svojimi prekrásnymi historickými pamiatkami ale aj zvláštnym každodenným životom na vode.

 

 

 

FLORENCIA - RÍM - BENÁTKY

 

Benatky

 

Florencia -mesto pamiatok nesmrteľných majstrov Michelangela a Machiaveliho-Vatikán a nádherná Sixtínska kaplnka-Rím s neopakovateľnou históriou -plavba loďou Benátkami-to všetko prežijete na tomto nezabudnuteľnom zájazde.

 

 

 

RÍM - VATIKÁN

 

Benatky

 

Rím - večné mesto, ktoré sa rozkladá za 7 pahorkoch s 2 000 ročnou históriou. Turisti zo všetkých krajín tu prichádzajú obdivovať zručnosti starých majstrov ako Michelangela, Vinciho, Berniniho. Uličky plné života Vás lákajú vôňou pizze a špagiet.

 

 

 

LONDÝN

 

Londýn

 

Londýn-mesto prvých manufaktúr - svetových univerzít -prekrásnych pamiatok-múzeí -galérii-módy.V múzeu Mme Thussaud na nás čakajú mnohé známe osobnosti. Ponorme sa do atmosféry dávnych čias.

 

 

 

BUDAPEŠŤ - Plavba loďou po Dunaji

 

Budapest

 

Celodenný výlet do Budapešti pre deti aj dospelých s pestrým programom a s okružnou plavbou loďou, z ktorej budete mať možnosť spoznať pamiatky tejto metropoly z iného pohľadu. Pozrieme si Citadelu, Parlament, Matejov chrám a omnoho viac. Poznávací zájazd pre všetky vekové kategórie + osvedčená kvalita zájazdu + obľúbený slovensko-maďarský sprievodca + doprava luxusným klimatizovaným autobusom.

Informačný formulár