Darčekové poukazy

 

Pariz

Venujte svojim blízkym darčekový poukaz. Chcete potešiť niekoho blízkeho ?Čo lepšie mu môžete venovať ako dovolenku, oddych, regeneráciu a načerpanie novej energie . Využite našu ponuku darčekových poukážok.Môžete si vybrať z našej ponuky na internetovej stránke, alebo priamo v cestovnej agentúre z katalógov podľa Vašej vlastnej požiadavky.
Obľúbenou formou darčeku sú: Wellness pobyty, ozdravovacie pobyty, relaxačné pobyty a skrášlovacie pobyty, letné dovolenky.

P o s t u p : Môžete si darčekovú poukážku objednať cez internet, telefonicky alebo navštívite našu cestovnú agentúru a mi Vám ochotne poradíme pri výbere. Odošlete informačný formulár - vyplníte prihlášku a zaplatíte požadovanú cenu pobytu.
Za vyhotovenie poukážky neúčtujeme žiaden poplatok naviac.
,, Darčeková poukážka“ – potvrdená pečiatkou aj podpisom – Vám bude vyhotovená reprezentatívnou formou. Takáto poukážka bude pre Vás dokladom, ktorý Vás oprávňuje čerpať objednané služby. Okrem darčekovej poukážky obdržíte katalóg, pokyny k pobytu a všetky potrebné informácie k Vašej dovolenke.
Druhá možnosť je vybrať si zájazd predbežne a zálohovo predplatiť darčekovú poukážku. V takomto prípade si budete môcť termín pobytu upresniť neskôr. Záloha sa Vám automaticky odpočíta z celkovej ceny Vami vybraného zájazdu.
Objednávky a požiadavky môžete posielať na adresu :
e- mail : stitnickamaria@stonline.sk
FAX : 058/ 7328052
Informácie : 058 7328052, 0908 801264, 0911 245464

 

 

Informačný formulár